Download MyBus
Favorite lines
-
LE CATEAU CAMBRESIS - CAMBRAI
-
LE CATEAU CAMBRESIS - CAMBRAI
-
LE CATEAU CAMBRESIS - CAMBRAI
-
SOLESMES - CAMBRAI
-
SOLESMES - CAMBRAI
-
CAUDRY - FAMARS
-
CAUDRY - FAMARS
-
CAUDRY - FAMARS
-
CAMBRAI - CAUDRY
-
CAMBRAI - CAUDRY
-
VILLERS OUTREAUX - CAMBRAI
-
VILLERS OUTREAUX - CAMBRAI
-
ANICHE - DENAIN
-
ANICHE - DENAIN
-
BREBIERES – DOUAI
-
BREBIERES – DOUAI
-
HAUSSY - CAMBRAI
-
HAUSSY - CAMBRAI
-
SOLESMES - FAMARS
-
SOLESMES - FAMARS
-
AVESNES LEZ AUBERT - DENAIN
-
LE CATEAU CAMBRESIS - SOLESMES
-
LE CATEAU CAMBRESIS - SOLESMES
-
ELINCOURT - CAMBRAI
-
ELINCOURT - CAMBRAI
-
HORDAIN - CAMBRAI
-
HORDAIN - CAMBRAI
-
EMERCHICOURT - CAMBRAI
-
LE CATEAU CAMBRESIS - CAUDRY
-
LE CATEAU CAMBRESIS - CAUDRY
-
VILLERS OUTREAUX - CAUDRY
-
VILLERS OUTREAUX - CAUDRY
-
CAUDRY - LE CATEAU CAMBRESIS
-
CAUDRY - LE CATEAU CAMBRESIS
-
AVESNES LEZ AUBERT - CAUDRY
-
AVESNES LEZ AUBERT - CAUDRY
-
MAZINGHIEN - LE CATEAU CAMBRESIS
-
MAZINGHIEN - LE CATEAU CAMBRESIS
-
Aniche / Orchies / Villeneuve d'Ascq
-
Aniche / Orchies / Villeneuve d'Ascq
-
Libercourt / Lille
-
Libercourt / Lille
-
Libercourt / Douai
-
Libercourt / Douai
-
Mouchin / Cysoing / Villeneuve d'Ascq
-
Mouchin / Cysoing / Villeneuve d'Ascq
-
Pont à Marcq / Villeneuve d'Ascq
-
Douai / Bersée / Pont à Marcq / Lille
-
Douai / Bersée / Pont à Marcq / Lille
-
Orchies / Douai
-
Orchies / Douai
-
Billy Berclau / Bauvin / Lille
-
Billy Berclau / Bauvin / Lille
-
Cobrieux / Genech / Villeneuve d'Ascq
-
Cobrieux / Genech / Villeneuve d'Ascq
-
Orchies / Templeuve / Lille
-
Orchies / Templeuve / Lille
-
Mouchin / Saméon / St Amand les Eaux
-
Mouchin / Saméon / St Amand les Eaux
-
Orchies / Brillon / St Amand les Eaux
-
Orchies / Brillon / St Amand les Eaux
-
Orchies / Mouchin
-
Orchies / Mouchin
-
Cysoing / Villeneuve d'Ascq
-
Cysoing / Villeneuve d'Ascq
-
Chemy / Gondecourt / Lille
-
Chemy / Gondecourt / Lille
-
Phalempin / Carnin / Sainghin en Weppes
-
Phalempin / Carnin / Sainghin en Weppes
-
Gondecourt / Lille
-
Gondecourt / Lille
-
Carvin / Lille
-
Saméon / Orchies
-
Saméon / Orchies
-
Flexi Pév'Ailes - Templeuve Aller
-
Fléxi Pév'Ailes
-
Fléxi Pév'Ailes
-
Gondecourt / Genech
-
Gondecourt / Genech
-
Dunkerque / Hondschoote / Steenvoorde
-
Dunkerque / Hondschoote / Steenvoorde
-
Dunkerque / Hondschoote / Oost Cappel
-
Dunkerque / Hondschoote / Oost Cappel
-
Dunkerque / Esquelbecq
-
Dunkerque / Esquelbecq
-
Dunkerque / St Omer
-
Dunkerque / St Omer Express
-
Dunkerque / St Omer
-
Dunkerque / Hazebrouck
-
Dunkerque / Hazebrouck
-
Aire sur la Lys / Hazebrouck
-
Aire sur la Lys / Hazebrouck
-
Boeschepe / Hazebrouck
-
Boeschepe / Hazebrouck
-
Godewaersvelde / Armentières
-
Godewaersvelde / Armentières
-
Winnezeele / Armentières
-
Winnezeele / Armentières
-
Merville / Lille
-
Merville / Armentières
-
Merville / Armentières
-
Estaires / Hazebrouck
-
Estaires / Hazebrouck
-
Merville / Armentières via La Croix du Bac
-
Dunkerque / Bollezeele
-
Dunkerque / Bollezeele
-
Dunkerque / Drincham
-
Dunkerque / Drincham
-
Bollezeele / St Omer
-
Bollezeele / St Omer
-
Dunkerque / Steene / Bierne / Bergues
-
Dunkerque / Steene / Bierne / Bergues
-
Wormhout / Bambecque / West Cappel / Wylder
-
Wormhout / Bambecque / West Cappel / Wylder
-
Houtkerque / Hazebrouck
-
Houtkerque / Hazebrouck
-
Cassel / Hazebrouck
-
Cassel / Hazebrouck
-
Buysscheure / Hazebrouck
-
Buysscheure / Hazebrouck
-
Renescure / Hazebrouck
-
Renescure / Hazebrouck
-
Bailleul / Hazebrouck
-
Bailleul / Hazebrouck
-
Bailleul / Estaires / Bailleul
-
Bailleul / Estaires / Bailleul
Real time
Community time
Theoric time
The lines.
Select a line to know all the schedules of this one.