Download MyBus
Favorite lines
-
Terrasse <> Place de Gaulle
-
Collège Jules Romains <> Boulevard Orelu
-
Bellevue <> Eglise Corbusier
-
Gare Firminy <> Metare
-
Cotonne <> Terrenoire
-
Bellevue <> Chateaucreux gare
-
Square Violette <> Place Chipier
-
Square Violette <> IUT/Faculté des sciences
-
Bellevue <> Michon
-
Place Carnot <> Montreynaud
-
Zénith / Rue des Acieries <> Terrasse
-
Hotêl de ville <> Marandiniere
-
Bellevue <> Eglise Corbusier
-
Cotonne <> Terrenoire
-
Square Violette <> Marandiniere
-
Michon <> Dorian/Hôtel de ville
-
Jean jaurès <> Montreynaud
-
Hôpital nord <> Solaure
-
Hôpital nord <> Solaure
-
Cité du design <> Chateaucreux gare
-
Cité du design <> Chateaucreux gare
-
Hôpital nord/Terrasse <> Bellevue
-
Hôpital nord/Terrasse <> Bellevue
-
They <> Place du Dorlay
-
Merley <> Mairie
-
Terrasse <> Saint-Saëns
-
Place Jean Jaurès <> Bourg
-
Square Violette <> Montplaisir
-
Bel air <> Villeboeuf-le-Haut
-
Le Chasseur <> Portail rouge
-
Chateaucreux Gare <> Grand Quartier
-
Lycée Simone Weil <> Metrotech
-
La Bertrandière <> Mairie
-
Hauts de Terrenoire <> Perrotière
-
Cret de Montaud <> Place des pères
-
Bellevue <> Cotonne
-
Bellevue <> Le Bernay
-
Dorian / Hôtel de Ville <> Petites Soeurs
-
Terrasse <> Gare
-
Terrasse <> Collège Parking Nord
-
Green park <> Ecole du Fay
-
Place du Moulin <> Chateaucreux Gare
-
La Michalière <> Le Pertuiset
-
Gare Firminy <> Les 3 Routes
-
Gare Firminy <> Collège la Rive
-
Chazeau <> Verte Colline
-
Gare Firminy <> Mairie
-
JEAN JAURES <> BASE NAUTIQUE
-
Hôpital Nord <> Gare Andrezieux
-
Nautiform <> Stade Lapra
-
Centre Cial Maladiere <> Piscine Couderc
-
Place du Moulin <> Cret Oeillet Haut
-
Place du Moulin <> Ollagniere/Le Poyet
-
Cret oeillet <> Chavanne Bourg
-
Place du moulin <> La Bachasse
-
Place du moulin <> Saint-martin-en-coailleux
-
Gare routière <> Mairie/le Mas
-
Le Plantier <> La Cula
-
Mairie <> Charles de Gaulle
-
Charles de Gaulle <> Maison Forte
-
Les Mariannes <> La Madeleine
-
Les 3 Routes <> Bd Haut Forez via Rozier-St Nizier
-
Les 3 Routes <> Bd Haut Forez via Aboen
-
Cret de Mars <> Jules Valles
-
Pont Nantin <> Portail Rouge
-
Green Park <> Collège A. Briand
-
St-Genest-Lerpt <> Collège Gruner
-
Collège la Rive <> Laumière
-
Collège Jules Romains <> Buissonet
-
Bonzieux <> Coin Charmilles
-
Clos Marquet/Stelytec <> Gare/Sainte-Marie
-
Cret Oeillet <> La Fayette
-
Bellevue <> Rochetaillée / La Barbanche
-
Bourg Doizieux <> Gare Saint-Chamond
-
Le Bessy 2 <> Collège C.Exbrayat
-
Chateaucreux Gare <> Nelson Mandela
-
Coll. P.M. Curie <> Mairie
-
Collège P. M. Curie <> Bourg
-
Maison d'arrêt <> Rene Cassin
-
Place du Moulin <> Luzernod
-
Gare routière <> La Fléchette
-
Gare Routière RG <> Les Vignes
-
Gare Routière RDG <> Mairie Chateauneuf
-
Gare Routière RDG <> Le Bajard
-
Cimetière <> Condamine
-
Cimetière <> Queret
-
Cimetière Roche <> Bourg St Victor
Real time
Community time
Theoric time
The lines.
Select a line to know all the schedules of this one.